EPaS, s.r.o. Valašské Meziříčí

EPAS, s.r.o.
 
 

epas@epas.cz

EPAS, spol. s r.o.

Pospíšilova 16

Valašské Meziříčí

757 01

EPAS, s.r.o.+420 571 623 520

Fax: +420 571 616 316

CHRÁNĚNÁ SEKCE  

VÝVOJ A PRODEJ SOFTWARE

Vážení zákazníci a uživatelé systému Řízení lidských zdrojů,

Nacházíme se  v situaci, která nám již neumožňuje nadále zajišťovat provoz mzdového programu.  Oznamujeme vám proto ukončení vývoje a podpory systému Řízení lidských zdrojů ke konci roku 2020. V systému bude možné dokončit zpracování mezd za celý rok 2020 a zpracovat též roční zúčtování daní za rok 2020. Po ukončení podpory vám bude systém nadále k dispozici pro přístup k archivním datům.

Přechod na nový systém - spolupráce s Kvasar spol. s r.o.

Pro řešení vzniklé situace jsme navázali partnerskou spolupráci se společností Kvasar, spol. s.r.o. ze Zlína, která dodává personální a mzdový systém PERM 3. Naplňuje požadavky všech typů organizací, od těch nejmenších po společnosti s tisíci zaměstnanci.

Více informací o Kvasaru i PERM 3: http://www.kvasar.cz/wcd/popis-perm3-permweb.pdf


Základní ceník PERM 3: http://www.kvasar.cz/wcd/cenik-perm3.pdf


Dotazník pro zájemce o PERM 3

Zájemci o podrobnější informace, prezentaci PERM 3, či domluvu přechodu na nový systém se mohou obracet přímo na společnost Kvasar, prostřednictvím tohoto dotazníku: https://forms.gle/zYUxiNMb6xz7sPKb6


Doporučuji tak učinit co nejdříve v průběhu jara, aby bylo možné vše co nejlépe naplánovat, vzhledem k množství  organizací, které používají náš systém. 

V systému PERM 3 bude naše společnost EPAS spol. s r.o.  též od roku 2021 poskytovat zpracování mezd . 

Společnou snahou je připravit přechod na nový systém s dostatečným předstihem, s vysokou mírou automatizace, ověřením a zaškolením při duplicitních zpracováních a co nejmenším zatížením našich zákazníků.

Věřím, že se tento nelehký úkol podaří a budete spolu s námi spokojení uživatelé nového systému.

 

Kristýna Španihelová – jednatelka společnosti
 

Programové vybavení pro řízení lidských zdrojů obsahuje následující volně kombinovatelné moduly:
  • základní modul pro zpracování osobní a mzdové agendy
  • modul pro zpracování personální agendy
  • další moduly zpracované na zakázku uživatele (vstup systémů docházky apod.)

Programové vybavení je dodáváno jak pro malé organizace /z hlediska výpočtu nemocenských dávek do 25-ti zaměstnanců/, tak pro organizace velké, ve verzích odstupňovaných podle počtu zaměstnanců.

 


 

Software - ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ

 

Interaktivní programové vybavení pro malé, střední a velké organizace pro vedení osobní agendy, výpočet mezd a personální práci.

 

Programové vybavení umožňuje napojení na různé účetní systémy formou dávkového zaúčtování účetního dokladu a na různé systémy docházky či předzpracování mezd jinými systémy. Systém obsahuje veškeré funkce požadované po moderním programu na řízení lidských zdrojů a přes svoji komplexnost je v cenové relaci systémů střední třídy.

 

 


 

Veškeré tiskové výstupy jsou zpracovány ve dvou modech, a to v grafickém a textovém, což umožňuje uspokojit širokou škálu uživatelů i se starším počítačovým vybavením a jehličkovými tiskárnami.

 

 

 

Systém umožňuje účtování mezd na jednotlivá hospodářská střediska a na zakázky. Veškeré jeho funkce si můžete vyzkoušet na plnohodnotné verzi s časovým omezením možnosti zpracování jednoho měsíce, která je k dispozici ke stažení na naší webové stránce.

 
© 2009 EPaS, spol. s r.o. | e-mail: epas@epas.cz | Webdesign: NOWONET